BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Dokuz Eylül TIP FAKÜLTESİ

Dokuz Eylül Logo

Detaylar:

Bugün şeker mi şeker ama bir o kadar da hırçın ve çekingen prensimizle tanışıyoruz. ALL (bir çeşit lösemi) tanısı koyulmuş olan 3.5 yaşındaki sevimli miniğimiz başta bize yüz vermese de sonrasında çokça eğleniyoruz. Boyaları çok sevdiğini, en sevdiği rengin de sarı olduğunu öğreniyoruz. Birlikte boyamalar yapıp çıkartmaları kitabına yapıştırıyoruz. Her bir çıkartmayı çıkardıktan sonraki içten gülüşünü gördükçe daha da mutlu oluyoruz. Bu çekingen tatlı mı tatlı miniğimizin akülü arabaları çok sevdiğini ve istediğini öğreniyoruz. Akülü arabasını özellikle sarı renkte istediğini belirten miniğimizin dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Geleceğimiz haberini alır almaz heyecandan ne yapacağını şaşıran küçüğümüzün, kucağımızda akülü arabasını görünce yaşadığı tarif edilemez mutluluğa sebep olan gönüllümüze gönülden teşekkürler. Küçüğümüzün hastanede yeni arabasıyla tur atarkenki gülüşleri dünyalara bedeldi.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: