BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Dokuz Eylül TIP FAKÜLTESİ

Dokuz Eylül Logo

Detaylar:

Bugün çok tatlı bir prenses ve onun ailesiyle tanışıyoruz onkoloji servisimizde. Akut miyeloid lösemi (bir çeşit kan kanseri) tanısı konmuş olan 11 yaşındaki güler yüzlü kızımız ve ailesi çok sıcak karşılıyor bizi. Hobilerinden bahsettiğimizde el işi konusunda çok becerikli olduğunu öğreniyoruz. Annesiyle birlikte boyama gibi sanatsal faaliyetlerden çok hoşlanıyormuş ve sömestr tatilini el işine ağırlık vererek geçirmek istiyormuş. Dileğini sorduğumuzda ise hayalindeki hediyenin önünde sepeti olan bir bisiklet olduğunu öğreniyoruz. Yazın bisikletiyle gezmek en büyük isteğiymiş:) Siz de sevimli dostumuzun dileğini gerçekleştirip yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak ister misiniz?

Hediyesini teslim etmeye gittiğimizde miniğimiz ve ailesini bizi heyecanla beklerken buluyoruz. Bisikletini gören miniğimizin yüzünde güller açıyor ve bize minnetle bakıyor. Sevimli dostumuzun bu kadar mutlu olmasına vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz..

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: