BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Dokuz Eylül TIP FAKÜLTESİ

1

Dokuz Eylül Logo

Detaylar:

Bugün kocaman yanaklı, dünyalar tatlısı, üç yaşında ALL (bir tür kanser) hastası minik bir prensle tanışma şerefine eriştik. Kendisi henüz üç yaşında olmasına rağmen akıl doluydu. Yanımızda getirdiğimiz boya kalemleriyle kitabımızı boyadık. Bu kadar küçük bir oyun bir çocuğu ancak bu kadar neşelendirebilirdi. O neşelendikçe biz de neşelendik. Sonra balonla oynamaya başladık. Balonları bir sağa bir sola atan minik prensimiz oldukça mutluydu. Yatağının üstündeki minik arabayla oynamayı da ihmal etmedik. O zaman prensimizin arabaları ne kadar sevdiğini anladık. Gitme vakti geldiğinde biraz daha kalmamızı istedi. Onun bu isteğine çok sevindik. Ona dileğini sorduğumuzda ise içine binip sürebileceği bir akülü araba istedi.

Siz de bu dünyalar tatlısı prensin dileğini gerçekleştirip onu biraz daha mutlu etmek ister misiniz? 

Birkaç gün önce minik prensimizin ailesine hediyesini vermeleri için teslim ettik. Evde hediye gördüğünde ne kadar mutlu olduğunu bizimle paylaştılar. Gün boyu akülü arabasıyla evin içinde bir o tarafa bir bu tarafa dolaşmış. Onun dileğini gerçekleştirerek onu mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: