BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Dokuz Eylül TIP FAKÜLTESİ

1

Dokuz Eylül Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Onkoloji Servisinde 12 yaşında teknoloji hayranı bir miniğimizi ziyaret ettik. Yanına gittiğimiz ilk andan itibaren bizi bütün sevecenliğiyle karşıladı. Biraz oyunlar oynadık, sohbet ettik, keyifli zaman geçirdik. Bisikletlere, kitaplara, filmlere olan ilgisi ve bilgisi bizi bir hayli şaşırttı. Sohbetimiz derinleştikçe özellikle bilim kurgu ve macera kitaplarından hoşlandığını öğrendik minik dostumuzdan. Hatta bize birkaç film ve kitap önerisinde bulundu. Daha sonra bize ileride iç mimar olmak istediğini söyledi. Aynı zamanda dayısına çok düşkün olduğundan ama yurt dışında yaşadığı için onu çok özlediğinden bahsetti. Ama yeni yıla girdiğimizde dayısının İzmir'e geleceğinden ve bu durumun onu çok heyecanlandırdığından ekledi konuşmamıza. Ve bu tatlı büyümüş de küçülmüş miniğimize dileğini sorduğumuzda ise bize bir yarış bisikleti istediğini söyledi. Sizde onun bu dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz ? :)

Hediyesini teslim etmek için miniğimizle görüştük.Hediyesini teslim edeceğimizi mimiğimize söylemediğimizden bisikletini görünce çok şaşırdı.Bisikletine kavuşmanın verdiği heyecanla bize teşekkürler etti.Minik dostumuzdaki bu sevincin sebebi olan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: