BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Dokuz Eylül TIP FAKÜLTESİ

Dokuz Eylül Logo

Detaylar:

  Bugün hastanemizin servisinde 3 yaşındaki yeni arkadaşımızla tanıştık. Küçük prensimizi Lösemi (bir çeşit kan kanseri) tanısıyla hastanemizde misafir etmekteyiz. Başlangıçta bize karşı çekingen olan miniğimizin, elimizdeki oyun hamurlarını görünce gözleri parıldadı. Oyun hamurlarıyla oynamayı çok sevdiğini öğrendiğimiz miniğimizle keyifli dakikalar geçirmeye başladık. Renk renk oyun hamurlarından pizzalar, pastalar ve hayvanlar yapıp; çok eğlendik. Zaman geçtikçe bize alışan dostumuzla zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamadık. Arabalarla da oynamayı çok seven sevimli dostumuzun en sevdiği renklerden birinin kırmızı olduğunu öğrendik. Almak istediği hediyeyi sorduğumuzda karar veremeyen miniğimiz uzun uzun düşündü. Helikopter ve benzeri uçan taşıtları çok sevdiğini öğrendiğimiz miniğimiz en sonunda istediği hediyeye karar verdi ve bizden bir “drone” istedi. Siz de miniğimizin bu dileğini yerine getirip onun gülümsemesine vesile olmak ister misiniz?


Hediyemizi teslim etmeye gittiğimizde sevimli dostumuzu oyuncaklarla oynarken bulduk. Hediyesini verdiğimizde çok mutlu olan miniğimiz hemen drone hediyesini kutusundan çıkarıp uçurmak istedi. Onun bu sevinci  bizi de miniğimizin anne babasını da çok sevinidirdi. Hem onu hem de ailesini bu kadar mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: