BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Dokuz Eylül TIP FAKÜLTESİ

1
1

Dokuz Eylül Logo

Detaylar:

Bugünkü hastane ziyaretimizde bağ dokusu ve yumuşak doku diğer malign neoplazm (kötü huylu tümör) tanılı mini mini bir prensesle tanıştık. Abartı gibi gelebilir ama o 10 yaşında ruhu gerçek bir prenses olan bir çocuktu.Odaya ilk girdiğimizde resimler, boyamalar ve çizimler yapıyordu. Sohbetin başlarında tek kelimelik çekingen cevaplar verirken sohbetimizin sonlarına doğru iyice alışmış, kendini tanıtmaya başlamıştı. Onunla tasarım yapmak hakkında konuştuk. Bize bir balo elbisesi tasarladı.Kendilerinin tam bir sanatçı olduğunu da eklemek isterim çünkü güzel renk uyumları ve kıyafet tasarımları görülmeye değerdi. İleride modacı olmak gibi bir hayali bulunan bu prensesimiz çizgi film izlemeyi çok sevdiğini de belirtti. En sevdiği çizgi filmlerin Elsa, Winx Club, My Little Pony ve Barbie olduğunu söyledi. Winx Club'tan Bloom karakteriymiş ama illa bu çizgi filmlerin arasından birini seçmek gerekirse en sevdiği çizgi film Barbie imiş.

Barbie aşığı prensesimiz bizden bir Barbie bebek istedi. Siz de prensesimizin dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek istemez misiniz?

Bugün hediyesini teslim etmek üzere prensesimizin odasına gittiğimizde o tatlı mı tatlı uykusundaydı. Onu rahatsız etmemek için hediyesini annesine teslim edip odadan sessizce çıktık. Annesi çok mutlu olacağını söyleyip bizlere teşekkür etti. Bizde onun gülümsemesine katkıda bulunan gönüllümüze çok teşekkür ederiz :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: