BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Dokuz Eylül TIP FAKÜLTESİ

Dokuz Eylül Logo

Detaylar:

  Bugün çok tatlı ve eğlenceli bir minikle tanıştık. Miniğimizi oyun odasında jenga oynamaya hazırlanırken bulduk. Jengayı sevip sevmediğini sorduğumuzda çok sevdiğini hatta çok kere oynadığını söyledi. Biz hiç oynamadığımızı söyledik ve bize öğretebilir mi diye sorduk. Sonra beraber oynamaya başladık. Jengayı oynarken bize bazı taktikler verdi. Mesela hep yumuşak olanı çekmeliymişiz ve üstteki üç sıradan çekmemiz yasakmış. Sevimli miniğimiz bu kurala ve oyunu sırayla oynamamıza çok dikkat ediyordu. 

Sonra miniğimizle patates surat yapma etkinliğini oynadık. Biz seçtiği göz, burun, ağız ve şapkayı kesmesine yardım ettik. Yapıştırdıktan sonra ise boyamaya başladık. Miniğimize Rafadan Tayfa boyama kitabı getirmiştik ve en sevdiği çizgi filmin de Rafadan Tayfa olduğunu öğrendik. Bize her karakterin adını söyledi. Bu arada biz miniğimize bizden istediği hediyeyi sorduk. Kendisi bize heyecanla cevap vererek minecraft oyuncağı istediğini söyledi. Bundan sonra annesi bize yemek yapmayı çok sevdiğini ve bu yüzden aşçı şefi olmak istediğini söyledi. Hatta miniğimiz altı yaşında olmasına rağmen annesine mutfak işlerinde yardım ettiğini söyledi.En sonunda miniğimiz getirdiğimiz boyama kitabını boyama sözünü verdi ve okumayı öğrendiğinde de ona hediye ettiğimiz Mutlu Prens kitabını okuyacağını söyledi. Miniğimizle sonra tekrar görüşeceğimizi söyleyerek veda ettik. 

Siz de miniğimizin hayalindeki minecraft oyuncağına kavuşmasına yardım etmek ister misiniz?

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: