BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yusuf - Dicle TIP FAKÜLTESİ

1

Dicle Logo

Detaylar:

Bugün Hematoloji servisimizde Lösemi (Bir çeşit kan kanseri) tanısıyla tedavi görmekte olan dünyalar tatlısı Yusuf’la tanıştık. Yusuf 4 yaşında ve çok utangaç bir çocuk. Uzun uğraşlar sonucu sohbet edebildiğimiz Yusuf ile sulu boya yaptık. Boya yapmayı çok sevdiğini anladığımız minik arkadaşımız ile boyamalar yaptık. Çok şaşkın gözlerle bize bakan Yusuf’a dileğini sorduğumuzda bir cevap alamadık. Biraz ısrar ettiğimizde ise akülü araba istediğini anladık. Siz de bu minik çocuğumuzun dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz?

Hediyesini teslim ettiğimizde uyuyan Yusuf’un fotoğrafını  çekememiştik. Taburcu olduktan sonra bize fotoğraf gönderen Yusuf duyduğumuza göre çok mutlu olmuş. Hiç inmiyormuş akülü arabasından. Yusuf’u mutlu eden gönüllümüze teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: