BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Serhat - Dicle TIP FAKÜLTESİ

1

Dicle Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Hematoloji kliniğine çocuklarımızı eğlendirmek amaçlı gittiğimizde Serhat ile karşılaştık. 12 yaşında olduğunu ve ITP hastası (yani bağışıklık sisteminin kan pulcuklarını yıkmasına bağlı kanamaların görüldüğü bir hastalık) olduğunu söyledi bize. Muhabbet devam ederken Rafadan Tayfa izlemeyi sevdiğini ve yeni favori dizisinin  Muhteşem İkili olduğunu öğrendik . En çok zevk aldığı şeyin futbol oynamak olduğunu hatta okulunda turnuva şampiyonu olduklarını ve Galatasaray formasının olmasını istediğini öğrendik. Siz de Serhat'ın bu güzel gülüşünü daha da aydınlatmaya ne dersiniz?

Hediye bize ulaştığında çok heyecanlandık ve Serhat'a teslim etmek için hemen aradık. Hastaneden ayrıldıklarını öğrendik ve  kontrole geleceği günü iple çektik. Galatasaray forması istemişti ama paketi açtığında  kendi adına özel baskı yapıldığını gördü ve çok daha fazla mutlu oldu. Biz onun mutluluğuyla daha da şenlendik. Gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: