BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Rojin - Dicle TIP FAKÜLTESİ

1

Dicle Logo

Detaylar:

Hastane ziyaretlerimizin birinde tanışıyoruz Rojin ile. Rojin 12 yaşında Kronik İTP ( Bağışıklık sisteminin kan pulcuklarını yıkmasına bağlı kanamaların görüldüğü bir hastalıktır) tanısıyla hastanemizde uzun süredir tedavi görmekte. Sohbetimiz esnasında Arka sokaklar’ı çok sevdiğinden ve hiçbir bölümünü kaçırmadığından bahsediyor bize. Aynı zamanda Aslı Enver’in de hayranıymış miniğimiz. Kitap okumayı çok sevdiğini öğreniyoruz biraz sohbet ettikten sonra. Hemen yanımızda getirdiğimiz kitaplardan hediye ediyoruz, o anki sevinci görülmeye değerdi. Bizden ne istersin ne getirelim sana dediğimizde ise pembe bisiklet yanıtını aldık. Rojin’ in dileğini gerçekleştirip mutluluğuna vesile olmak ister misiniz?

Hediyesini Rojin’e ulaştırdık bugün. Bisikletine kavuşunca çok mutlu oldu. Miniğimizi bu denli sevindiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: