BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ömer - Dicle TIP FAKÜLTESİ

Dicle Logo

Detaylar:

Bugün çocuk hastanesine gittiğimizde Ömer ile tanıştık. Çekingen olduğu kadar sevimli olan Ömer henüz 5 yaşında ve İTP (bir çeşit kan hücresi eksikliğine bağlı kanamaya yatkınlık) tanısıyla hastanemizde misafir edilmekte. Ömer'le birlikte saklambaç oynadık ve boyama yaptık. Saklambaç oynarken bir saklanma ustası olan Ömer'i bulmakta çok zorlandık. Onu bulamamamız çok hoşuna gitti ve bu oyunu oynarken çok mutluydu. Çizgi film izlemeyi sevdiğini de öğrenince en sevdiği çizgi film olan Harika Kanatlar'ı izledik. Sonra büyüyünce doktor olmak istediğini öğrendik. Kırsal bir kesimde yaşayan Ömer'e dileğini sorduğumuzda bizden akülü bir traktörü olmasını çok istediğini söyledi. Ömer'in umut dolu bakışlarıyla ona veda edip yanından ayrıldık. Ömer' in dileğini yerine getirerek yüzünde kocaman bir tebessüm oluşturmak ve Ömer'imizi çok sevindirmek ister misiniz?

Ömer’in kepçesi geldiği zaman gözlerindeki mutluluk, utangaçlığı ve o güzel tebessümü hepimizin içini ısıttı. Çok değerli güzel yürekli gönüllümüze teşekkür ediyoruz. İyilik paylaştıkça çoğalır ve iyilik en çok bir çocuğa yapıldığında güzel olur. Ömer’imiz sayenizde çok mutlu oldu. Desteğiniz için size minnettarız. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: