BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Nurhayat - Dicle TIP FAKÜLTESİ

Dicle Logo

Detaylar:

Bugün kliniğimizin en güzel misafirlerinden Nurhayat ile tanıştık. Nurhayat 10 yaşında kronik İTP (bağışıklık sisteminin kan pulcuklarını yıkması bağlı kanamaların görüldüğü bir hastalık) hastası. Gülen gözleriyle içimizi ısıtan Nurhayat, hayat dolu bir çocuk. 4. Sınıf öğrencisi olan miniğimiz çok başarılı bir çocukmuş. Hastanede çok sıkılmış Nurhayat. Bizlerle hemen boyamalar çizimler yapan Nurhayat büyüyünce çok iyi bir doktor olacakmış. Birlikte geçirdiğimiz güzel vaktin ardından dileğini sorduğumuzda bizden barbie kuaför seti isteyen Nurhayat’ın dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Hediyesini teslim ettiğimizde gülümsemesiyle bize bu dünyanın iyilikle yaşanabileceğini hissettiren Nurhayat’ın dileğini gerçekleştirip hepimizi mutlu eden gönüllüye teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: