BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Miraç mirza - Dicle TIP FAKÜLTESİ

1

Dicle Logo

Detaylar:

Odasına girdiğimizde şaşkın ama mutlu gözlerle bize bakan 5 yaşındaki Miraç Lösemi (kan kanseri) tanısıyla hastanemize yatırılmış. Hastanemizde henüz yeni olan Miraç tombik yanaklarıyla etrafa neşe saçıyor. Gözlerindeki mutluluğun hiç bitmemesini umduğumuz Miraç’a dileğini sorduğumuzda şaşırıp kısık sesle bisiklet istediğini söylüyor. Miraç uzun süredir ailesinden bisiklet istiyormuş o yüzden dileğini sorduğumuzda düşünmeden yanıt verdi. Siz de Miraç’a dört tekerlekli bir bisiklet hediye edip  onu mutlu etmek ister misiniz?

Uzun zamandır hastaneye gelip hediyesini teslim etmeyi beklediğimiz Miraç’ı sonunda bulabiliyoruz. Hediyesini teslim ettiğimizde mutluluğu gözlerinden okunan Miraç’ın dileğini gerçekleştirip mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: