BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mehmet Sait - Dicle TIP FAKÜLTESİ

1

Dicle Logo

Detaylar:

Hastane ziyaretlerimizden birinde tanışıyoruz Sait ile. Minik arkadaşımız 9 yaşında ve T-ALL (bir çeşit kan kanseri) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. İleride çocuk doktoru olmak istediğinden bahsediyor bize Sait. Sohbetimiz sırasında çok fazla dizi, film izlememesine rağmen Arka Sokaklar’ı hiç kaçırmadığını öğreniyoruz. Telefonda oyun oynamayı da bir o kadar sevdiğini ekliyor miniğimiz. Birlikte çok güzel oyunlar oynayıp  eğlenceli vakit geçirdik. Bizden ne istersin, ne getirelim sana dediğimizde ise ‘uzaktan kumandalı helikopter’ yanıtını alıyoruz. Sait’in dileğini gerçekleştirip bu güzel gülüşünün mimarı olmak  ister misiniz?

Hastaneye geldiğini öğrendiğiniz minik dostumuz Sait’e hediyesini teslim ettik bugün. Sait’in dileğini gerçekleştirip onu bu denli mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: