BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mahmut - Dicle TIP FAKÜLTESİ

Dicle Logo

Detaylar:

Odasına girdiğimizde çok mutsuz bulduğumuz Mahmut 10 yaşında Akut Lenfoblastik Lösemi(bir çeşit kan kanseri) hastası. Mahmut bizi görünce çok çok seviniyor ve hemen bizimle iletişim kurmaya başlıyor. Birlikte oyun hamuruyla oynadığımız Mahmut ile hayalimizdeki evi yapıyoruz. Büyüyünce çok iyi bir doktor olmak istediğini söyleyen Mahmut’a dileğini sorduğumuzda bizden uzaktan kumandalı askeri helikopter istiyor. Siz de Mahmut’un dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Bir süredir tedavisi için İzmir’e giden Mahmut sonunda hastanemize geliyor. Heyecan ile hediyesini götürdüğümüz Mahmut hediyesini görünce gözleri parlıyor. Mahmut’u mutlu eden gönüllümüze teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: