BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Eyüp Can - Dicle TIP FAKÜLTESİ

Dicle Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Hematoloji servisinde Eyüp Can ile tanıştık. Bizi gülen gözleriyle karşılayan miniğimiz İdiopatik Trombositopenik Purpura(Bağışıklık sisteminin kan pulcuklarını yıkmasına bağlı kanamaların oluştuğu hastalık) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. 5 yaşında olan miniğimizle birlikte yapboz yapıp oyunlar oynuyoruz. Büyüyünce doktor olmak istediğinden bahsediyor bize. Uzun bir sohbetin ardından bizden dileğini sorduğumuzda ise çabucak tren seti yanıtını alıyoruz. Uzun süredir pilli tren seti istediğini anlatıyor bize. Miniğimizin  bu dileğini gerçekleştirip yüzüne kocaman bir gülümseme kondurmak ister misiniz?

Miniğimiz Eyüp’ün hastaneye kontrole geldiğini öğrenir öğrenmez hediyesini teslim etmeye gidiyoruz. Dileğinin gerçekleşmesini bu kadar çabuk beklemeyen Eyüp bizi görünce çok mutlu oldu. Onu böylesine mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: