BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Esra Çisem - Dicle TIP FAKÜLTESİ

1

Dicle Logo

Detaylar:

Odaya girdiğimizde bize şaşkın gözlerle bakan dünyalar tatlısı Esra'nın yanına gidiyoruz. Tanışıyoruz önce. Pyelonefrit (böbrek iltihaplanması) tanısı almış 8 yaşındaki miniğimiz. Sohbet ederken ilerde hemşire olmak istediğini, boyama yapmayı çok sevdiğini öğreniyoruz. En sevdiği renk de pembeymiş. Kendisine dileğini sorduğumuzda da bizden pembe 4 tekerlekli bisiklet istediğini söylüyor.

Esra'nın pembe 4 tekerlekli bisiklet dileğini gerçekleştirip sevincine ortak olmak ister misiniz? 

Esra'ya çok istediği pembe bisikletini ulaştırdık. Hediyesini aldığındaki mutluluk görülmeye değerdi. Ona bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: