BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ali İhsan - Dicle TIP FAKÜLTESİ

1

Dicle Logo

Detaylar:

Bugün yine güzel bir ziyaret gerçekleştirmek için heyecanla hematoloji servisinin yolunu tuttuk. Orada 13 yaşındaki yakışıklı arkadaşımız Ali ihsan'la tanışıyoruz. Odaya girdiğimizde kendisini ablasıyla sohbet ederken buluyoruz. ALL (bir çeşit kan kanseri) tanısı konan bu arkadaşımız çok konuşkan olmasa da bizden gülüşlerini esirgemiyor. Sohbetimiz esnasında maviyi sevdiğini ve Kuran okumaya ilgisi olduğunu öğreniyoruz. İlerde imam olmak isteyen yakışıklı arkadaşımız beraber fotoğraf çekme teklifimizi kabul edip gayet hoş pozlar veriyor kameramıza. Kendisiyle vedalaşınca bizden isteğinin bisiklet olduğunu öğreniyoruz. Siz de Ali İhsan'a bir bisiklet alarak yüzündeki mutluluğa vesile olmak ister misiniz? 

Heyecanla beklediği hediyesini Ali İhsan'a ulaştırdığımızda yüzünün gülüşü görmeye değerdi. Bu sevince vesile olan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: