BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zeynep - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

1

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Bugün günlerden bizim için yine umut diyip hastanemizin hematoonkoloji servisine gidiyoruz. Odalardan birinde bizi Zeynep karşılıyor. Lösemi (kan hücresi kanseri) tanısıyla tedavi gören 17 yaşındaki güzel kızımızla tanışıyoruz. Sonra bolca muhabbet ediyoruz. Gezmeyi ve dışarıda arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sevdiğini söylüyor bize. Ayrıca yabancı dizileri de izleyen Zeynep tam bir Game of Thrones hayranı ve bize dizinin güzel anlarını özetliyor. Tuval boyamayı da sevdiğini öğreniyoruz. Keyifli geçen dakikalarımızın sonuna geldiğimizi hiç fark edemedik. Ayrılmadan önce kendisine dileğini soruyoruz. Güzel kızımız biraz düşündükten sonra heyecanla İnstax mini dilediğini söyledi. Zeynep’in bu güzel dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz? :)

Bugün Zeynep'i beklemediği bir anda şaşırtarak istediği Instax mini dileğini ona teslim ettik. En kısa zamanda çekeceği fotoğrafları dört gözle hep beraber bekliyoruz. Onun dileğini gerçekleştiren gönüllümüze hepimiz kalpten çok teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: