BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zekeriya - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

1

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Yeni bir çocuğumuzla tanışma heyecanıyla nefroloji servisine gittik. Odasında tek başına oturan Zekeriya'yla tanıştık. Zekeriya 16 yaşında böbrek yetmezliği tanısıyla hastanemizde yatıyor. Daha ilk anlardan koca yürekli küçük bir delikanlı olduğunu anladığımız Zekeriya'yla çok güzel vakitler geçirdik. Onun bizden dileği bisiklet. Dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? 

Zekeriyaya bizden istediği bisikletini ulaştırdık. Onun dileğini gerçekleştirmemizde bize yardımcı olan gönüllümüze teşekkürler. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: