BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Umut Burak - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

1

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Umut adındaki 11 yaşında muhteşem bir çocukla tanıştık. İlerde sağlığına kavuşup çok iyi işler yapacağına, çok büyük başarılara imza atacağına inanıyoruz. Bu çocuğumuza 2008 yılında Adana Araştırma ve Numune Hastanesi'nde boyun tümörü tanısı konulmuş. Birlikte istediği oyunları oynadık ve yüzündeki o gülümsemeyi gördükçe en az onun kadar biz de mutlu olduk. Son olarak dileğini sorduğumuzda da Çağatay AKMAN ile tanışmak istediğini söyledi bize. Bunun için başarılı sanatçımız Çağatay AKMAN'dan Umut adlı küçük kardeşimiz için, bu çocuğumuzun adı gibi geleceğe umut olması için gelip ona destek olmasını istiyoruz. :)

Çağatay Akman, yoğun programında Umut için vakit ayırıp hastanemize geldi. Umut'un haberi yoktu ona sürpriz oldu. :) Onu ilk gördüğünde gözlerinin içi gülüyordu. Birlikte muhabbet edip oyunlar oynadılar. Umut'un bu büyük hayalinin gerçekleşmesini sağladığı için Çağatay Akman'a çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: