BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Tarık Bora - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

1

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Bugün ziyaretimizde metabolizma servisinde yatan Tarık'la tanıştık. Hastalığı Feokromatizoma (Böbrek Üstü Bezi Tümörü) olan Tarık’a tanısı Cerrahpaşa’da konulmuş. Tarık samimi ve güler yüzlü olması ile pozitif enerjisini etrafa yayıyor.Tarıkla yaşı gereği Tabudan başka bir şey oynayamadık ama çok keyif aldık diyebilirim Tarık ilerde mekatronik mühendisi olmak ve kendi arabasını kendisi yapmak istiyormuş. Dileğini sorduğumuzda Doğan Kabak ve Ümit Erdim ile tanışmak istiyormuş.

Bu güzel kardeşimizin dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Tarık bu haberi aldığında sevinçten havalara uçmuştu. Dileği gerçekleşecek, Ümit Erdim ve Doğan Kabak'la buluşacaktı. Buluşma gününü ve saatini ayarlamıştık. Beklenen gün gelmişti; Tarık'ın gözlerinden o içine sığmayan sevinci, heyecanı, yoğun duygularını az çok anlayabiliyorduk. Kafede oturup bekledik, çok sürmeden onlar da geldi. Selamlaştık ve başladık koyu muhabbetimize. Biz her ne kadar konudan uzak olsak da onların muhabbetini dinlemek bile zevk veriyordu. Tarık'ın arabalara, motorlara ilgisi yoğundu ve neredeyse sohbetin tamamını kapsadı ilgilendiği konular. Sohbetten, buluşmadan sonra çok sevindiğini, hayalleri konusunda yardımcı olabildiğimiz için çok teşekkür ettiğini iletti. Dileğini gerçekleştiren gönüllülerimize, buna vesile olan LS'ye ve üyelerine teşekkür ediyoruz. Mutlu etmeye ve bunu gerçekleştirirken mutlu olmaya devam. :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: