BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ömer - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

1

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Bugün metabolizma servisinde oyun arkadaşı ararken bir odada Ömer’le karşılaştık. Bizim oyun isteğimizi hiç düşünmeden kabul etti. 10 yaşındaki bu yakışıklımız hastanemizde Glikojen Depo Hastalığı (enzim eksikliği nedeniyle vücutta depo şekerlerin birikmesi) teşhisiyle tedavi görüyor. Çok cana yakın olan yakışıklımızla oyunlar oynayıp çokça muhabbet ediyoruz. Jenga ve Uno oyunlarını oynadık. Kazanmaya çok hırslı bir yapısı olduğunu gösteriyor bize ve kaybetmeyi sevmediğini söylüyor. Ders konusunda ise en çok Beden Eğitimi dersini çok seviyormuş ama diğer derslere de ilgisi var baya. İleride ne olacağına henüz karar vermediğini söylüyor bize. Ayrıca bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu öğreniyoruz. Bu süreçte zaman da çok hızlı akıp gidiyor. Ayrılma vaktimiz geldiğinde kendisine dileğini soruyoruz. Dileği 2 destek tekeri de olan mavi bir bisiklet. Bu dileğini gerçekleştirip mutluluğunda pay sahibi olmak ister misiniz? :)

Ömer’e bisikletini teslim ettik. Görünce çok mutlu oldu. Gönüllümüze, yakışıklımıza bu mutluluğu yaşattığı için çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: