BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Merve Nur - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

1
1

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Bugün yeni miniğimiz Merve ile tanıştık. Geçen haftadan beri nefroloji servisimizde yatan 9 yaşındaki Merve’ye Böbrek Yetmezliği tanısı konulmuş. Yanına gittiğimizde sıkılmış olduğunu ve oyuncaklarımızı görünce heyecanlandığını fark ettik ve hemen oynamaya başladık. Merve’yle önce biraz oyun oynadık sonra hamurla hayvanlar yapıp  bir de hayvanlarımıza legoyla kümes yaptık ve çok eğlendik. Büyüyünce hemşire olmak istediğini öğrendik. Resim yapmayı da sevdiğini öğrenince bir de bizim için resim yapmasını istedik. Bizim de olduğumuz bu resmi Merve bize hediye edince çok sevindik. Merve’nin bizden dileği konuşan büyük bir oyuncak bebek. Merve’nin dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz ? :)

Merve çok istediği oyuncak bebeğine kavuştu. Kendisine de  benzeyen tatlı bebeğine birlikte Pamuk adını koyduk. Merve ‘ye bayıldığı bu bebeği gönderip onu çok mutlu eden gönüllümüze teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: