BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mertali - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

1

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Bugün metabolizma servisinde bulunan miniğimiz Mertali’yi ziyaret ettik. Odaya girdiğimizde sıkılmış halde uzanan Mert bizi görünce çok mutlu oldu. Mert 12 yaşında ve tip 1 diyabet (şeker) hastalığı nedeniyle hastanemizde tedavi görüyor. Mert’in isteği üzerine ilk uno oynamakla başladık, ve oyunun bilmediğimiz bazı kurallarını bize anlattı. Oyunlara meraklı olan Mert’le daha sonra ‘Bil Bakalım Kim?’ ve ‘Beyin Bey’in Hayvanları’ oyunlarını oynadık ve yine bizi yendi. Aynı zamanda muhabbet ederken de büyüyünce doktor olmak istediğini öğrendik. Çok akıllı olan miniğimizle harika vakit geçirdik. Dileğini sorduğumuzda ise uno extreme istediğini söyledi. Peki siz Mert’in dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek istemez misiniz?

Akıllı miniğimiz Mertali'nin dileği olan ve ziyaretimiz sırasında da oynamaktan çok keyif aldığımız Uno Extreme oyununu yakışıklı arkadaşımıza teslim ettik. Hediyesini çok beğenmiş ve hemen ailesiyle birlikte oynamaya başlamışlar. Mert'in dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: