BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mert Ali - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

1

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Bugün yeni bir arkadaşımızla tanışma heyecanını taşıyarak hastanemizin onkoloji servisini ziyaret ettik. Odalardan birinde tatlı mı tatlı 5 yaşındaki prensimiz Mert Ali’yle karşılaştık. Hastanemizde Nöroblastom (sinir sistemini etkileyen bir kanser tipi) tedavisi gören Mert Ali oyun teklifimizi heyecanla kabul etti ve oynamaya başladık. Zeka oyunlarını çok seven minik prensimiz zekasını oynadığımız oyunlarda hemen de belli etti. Arada muhabbet etsek de oyunlara pür dikkat kesildi ve tabi çoğu oyunun galibi oldu. Vaktimiz bu arada hızlıca geçip gitti ve ayrılma vakti geldiğinde kendisinden bir dilek istedik. Arabaları çok seven miniğimizin bizden dileği yaşına uygun bir akülü araba. Ona bu hediyeyi vererek mutluluğunda pay sahibi olmak ister misiniz? :)

Mert Ali’ye çok istediği akülü motosikletini teslim ettik. Hediyesini görünce çok mutlu oldu. Prensimize bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: