BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kayla Asel - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

1
1

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Bugün hangi küçük kardeşimizi ziyaret etsek diye bakarken odanın içinde gezinen Kayla'yı gördük. Diabetes Mellitus(şeker hastalığı) tanısı konmuş bu güzel kızla tanıştık. Bizde belli ki canı sıkılan 7 yaşındaki bu kardeşimizle oynamaya başladık. Çok güzel resim yapan Kayla ilk önce boyama yapmak istedi. Oda arkadaşı Bilal'i de yanımıza alarak Hafıza kartları oyununu sonra Jenga'yı oynadık. Daha sonra Kayla'mız 120 parçalık puzzle yapabilidiğini söyledi ama yanımızda bulunan 60 parçalık puzzle ile  idare etmek zorunda kaldı. :) Gerçekten çok başarılıydı. Hatta daha sonra oynadığımız Uno'da dişli bir rakipti onu yenmek zordu. Ona hayalin ne diye sorduğumda daha önce başka çocuktan duymadığım bir şey söyledi. "Bulutların üzerinde yürümek istiyorum." Belki bu hayali mümkün değil ama mor akülü atv arabası mümkün. Pembe de olabilirmiş ama en çok moru sevdiğini söyleyen bu güzel Kayla'mızın dileğini gerçekleştirmenizi rica ediyoruz. :)

Kayla’ya çok istediği akülü arabasını teslim ettik. Heyecanla beklediği arabasını görünce çok mutlu oldu. Bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: