BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hamza - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

1
1

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Metabolizma servisinde yakışıklı miniğimiz Hamza ile tanıştık. Hamza 8,5 yaşında ve Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı) teşhisiyle tedavi görüyor. Odaya ilk girdiğimizde biraz utangaç davransa da oyunlar oynayıp sohbet ettikçe miniğimiz bize alıştı, sohbete ve oyunlara doyamadık. Hamza iyi bir Galatasaray taraftarı ve okulda en çok matematik dersini seviyor. Aynı zamanda büyüyünce itfaiyeci veya doktor olmak istiyor, daha karar verememiş. Bil bakalım kim, uno ve çeşitli zeka oyunları gibi birçok oyunda çok başarılı olan Hamza ile ayrılmadan önce kendimizi tutamayıp yine Bil Bakalım Kim oynadık. Hamza bu oyunu çok seviyor olacak ki ona dileğini sorduğumuzda bizden Bil Bakalım Kim Ekstra elektronik oyununu istediğini söyledi. Sizler de miniğimizin bu dileğini yerine getirmek, onu mutlu edebilmek ister misiniz? :)

Miniğimiz Hamza'ya oynamaktan çok keyif aldığı Bil Bakalım Kim Ekstra Elektronik oyununu teslim ettik. Hediyesine çok sevinen miniğimizin yüzündeki gülümsemeye vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: