BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Güneş - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

1

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Hastanemizin koridorlarında yeni oyun arkadaşımızı ararken odalardan birinde 2,5 yaşındaki güzel prensesimiz Güneş’le karşılaşıyoruz. Hastanemizde tedavi gören güzel kızımız gülen yüzüyle oyun oynama isteğimizi kabul ediyor. Oyun serüvenimiz böylece başlamış oluyor. Resimler çizip güzel oyunlar oynuyoruz. Sarı ve pembe rengi çok seviyor prensesimiz. Vakit epey geçiyor ve oyunlarımızın sonuna geldiğimizde dileğini soruyoruz. Alışveriş merkezlerinde akülü arabalara hayranlıkla bakan güzel prensesimizin bizden dileği de pembe veya sarı renkli uzaktan kumandalı bir akülü araba oluyor. Bu dileğini gerçekleştirip onun yüzündeki mutlulukta pay sahibi olmak ister misiniz? :)

Güzel prensesimiz Güneş dileğini gördüğünde ilk tepkisi “Çok hoş :)” oluyor. Ona bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze ve miniklerimize doğan Güneş gibi umut olan tüm gönüllülerimize içten teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: