BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Gizem - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

1

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Bugün nefroloji servisinde 16 yaşındaki Gizem ile tanıştık. Bizi görünce sevindiği yüzünden belli olan Gizem Spina Bifida (Açık omurga) hastası.

 Sohbet ederken aslında hemşire olmak istediğini ama yakın zamanda vazgeçtiğini söyledi, şimdilerde öğretmen olmayı düşünüyormuş. Aramıza bir çocuğumuzun daha katılmasıyla oyun oynamaya başladık. Jenga, Tabu ve Bil Bakalım Kim oynadık, özellikle Tabuyu çok sevdiler.

Yanından ayrılırken Gizem bizden çok büyük olmayan bir panda ayıcık istedi. Gizem'i siz mutlu etmek ister misiniz?

Gizem'in hediyesi bize ulaşır ulaşmaz yanına gittik. Bir aydan fazladır bekleyen kızımız çok heyecanlıydı, hediyesini görünce çok mutlu oldu. Onu mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: