BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Enes - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Nefroloji servisinde 9 yaşındaki miniğimiz Enes ile tanışıyoruz. Minik Enes'e daha birkaç gün önce Nefrotik Sendrom (Bir çeşit böbrek hastalığı) teşhisi konulmuş. Bakmayın minik dediğimize iki kardeşinin vermiş olduğu abilik duygusuyla gayet olgun bir şekilde karşılıyor bizi. Oyun teklifimizi kabul eden miniğimizle birlikte keyifli dakikalara yelken açıyoruz. Beraber Bil Bakalım , Jenga, Uno oynuyoruz. Oyun esnasındaki sohbetlerimiz sırasında Enes'in birçok yönünü öğreniyoruz. Çoğu çocuğun aksine brokoliyi çok seven Enes resim yapmayı da çok seviyor. Büyüyünce ne olmak istediğine henüz karar veremeyen Enes beyin cerrahı ya da mühendis olmak istiyor. Ayrılık vakti gelip çattığında Enes'in dileğini soruyoruz ve bize "Pocket Morphers dönüşen numaralar 10'lu set" istediğini söylüyor. Dünyanın en büyük serveti olan çocuklarımızın yüzlerindeki gülümseme için çıktığımız bu yolda siz de çocuğumuzun yüzündeki tebessümün sebebi olmak ister misiniz ? :)

Bugün minik Enes'in hediyesini vermek için yola çıktık. Hediyesini gördüğünde o kadar mutlu oldu ki hemen kardeşiyle oyunlar oynamaya başladı. Enes’in dileğini gerçekleştirip yüzündeki tatlı gülümsemenin nedeni olan gönüllümüze teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: