BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emine - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Nefroloji servisinden Kronik Böbrek Yetmezliği (Böbrek fonksiyonlarının bozulması) tanısı konulan 15 yaşındaki arkadaşımız Emine ile tanıştık. Odaya gittiğimizde çok sıkılmış görünüyordu. Önce birlikte puzzle yapmaya karar verdik ondan sıkılınca ise biraz sohbet ettik. İspanyolca şarkılar dinlemeyi sevdiğini sebebinin ise Disney Channel karakteri Violetta olduğunu, ileride Hindistan'da yaşamak istediğini, büyüyünce güzellik ve bakım uzmanı olacağını öğrendik. Aynı zamanda kitap okumayı çok sevdiğinden de bahseden tatlı kızımız Emine’nin bizden dileği Asude adlı yazarımızın kitaplarını okumak oldu. Emine'nin bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Yaşı henüz 15 olmasına rağmen tavırları ile ne kadar büyük olduğunu hemen hissettiğimiz Emine'nin dileği çok sevdiği yazarın kitaplarına sahip olabilmekti. Kitaplarına kavuştuğunda sevinci gözlerinden okunuyordu. Bu mutluluğu sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: