BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Elif - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

1
1

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Güzel umutlarla minik yüreklere dokunmak için hastanemizin Onkoloji servisinde odalarımızı dolaşmaya başladık. İlk odada tatlı mı tatlı Elif adındaki güzel prensesimizle karşılaştık. Başta biraz çekinse de bizimle vakit geçirme teklifini kabul ediyor. 2,5 yaşındaki miniğimizle oyunlar oynayıp güzelce vakit geçiriyoruz. Boyamayı çok seven prensesimizle boyama kitabımızı boyadık. Güzelce eğlenirken vaktimizin nasıl geçtiğini farkedemedik. Ayrılmadan Elif’e dileğini sorduk. Bizden dileği çok istediği kontrol edilebilir pembe akülü araba oluyor. Etrafa mutluluğuyla enerjisini aktaran bu güzel kızımızın dileğini gerçekleştirip mutluluğunda pay sahibi olmak ister misiniz? :)

Elif’e çok sevdiği akülü araba dileğinin geldiğini söylediğimizde çok mutlu oldu. Teslim ederken yüzündeki mutluluğu fark ediyorsunuz hemen. Ona bu mutluluğu yaşatan değerli gönüllümüze ve tüm gönüllerimize teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: