BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ecrin - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

1

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Yeni bir miniğimizle tanışacak olmanın heyecanıyla hastanemizde dolaşırken Ecrin adındaki güzel kızımızla karşılaştık. Ecrin 10 yaşında ve Hematoloji servisimizde Lenfoma (Lenf sistemi tümörü) teşhisiyle tedavi görüyor. Ziyaretimiz boyunca cana yakın kızımızla keyifli sohbetler ettik ve hiç sıkılmadan Tabu, domino ve Çılgın Çubuklar oynadık. Sohbetimiz sırasında, odada gözümüze çarpan birçok güzel resmin sahibi miniğimizden ressam olmak istediğini öğrendik. Sıra kızımızın dileğini almaya geldiğindeyse bize sepetli pembe bir bisiklet istediğini söyledi. Sizler de kızımızın hayallerini süsleyen bu bisikleti ona hediye edip yüzünün gülümsemesine katkıda bulunmak ister misiniz?

Güzel kızımız Ecrin'in hediyesini teslim ettik. Arkadaşımızı bisikletiyle musmutlu görünce çok sevindik. Kızımızın hayalindeki bisiklete kavuşmasını sağlayan gönüllümüze teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: