BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Doğan - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Bugün, hastanemizin Onkoloji servisinde tedavi gören Doğan'la tanıştık. Doğan 12 yaşında, Akut Lenfoblastik Lösemi (Bir Çeşit Kan Kanseri) hastalığı  sebebiyle tedavi görüyor. Doğan'la tanışmamızdan itibaren hiç sıkılmadan birlikte UNO oynadık, bolca eğlendik. Ablasından öğrendiğimize göre Doğan küçüklüğünden beri çok güzel resim çiziyormuş, bu yüzden büyüyünce mimar olmak istiyor, hatta şimdiden hayalindeki evi bile çizmiş. Bizden ne istediğini sorduğumuzda önce bir şey söylemek istemedi ama daha sonra bisiklet istediğini öğrendik. Siz de Doğan'ın hayalini gerçekleştirmek, onu mutlu etmek ister misiniz?

Doğan'ın hediyesini vermek için hastanemizde buluştuk. Bisikleti için ne kadar heyecanlı olduğu gözlerinin ışıldamasından belliydi. Doğan'ı mutlu eden, uzun zamandır sürmek istediği bisikletine kavuşturan gönüllümüze Doğan ve ailesi adına çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: