BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde Nefroloji bölümünde yatan 16 yaşındaki arkadaşımızı ziyaret ettik. Dermatomiyozit ( iltihaplı kas romatizması) tanısı Cerrahpaşa'da konulmuş. Birlikte oyunlarımızı oynayıp sohbet ettik.Oyun oynarken bir yandan da Ona geleceğiyle ilgili düşündüklerini,ileride yapmak istediklerini sorduk. Yemeklere ilgisi olduğunu ve ileride gıda mühendisi olmak istediğini söyledi.

Dileğini sorduğumuzda biraz düşünüp biraz da çekinerek Tabu istediğini söyledi. Bu güzel dostumuzun dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: