BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ahsen Dilara - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

1

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizde Ahsen Dilara ile tanışma fırsatı bulduk. 13 yaşındaki prensesimiz hastanemizde Epilepsi (Sara hastalığı) tanısıyla yatmakta. Ahsen ilk başlarda biraz çekingen davransa da çok geçmeden açıldı ve keyifli bir sohbete daldık. Büyüyünce öğretmen olmak istediğini öğrendik. Aynı zamanda televizyonda dizi izlemeyi de çok seviyormuş. İlk önce Uno oynadık. Daha sonra monopoly oynamak istediğini söyledi ve en son da Bil Bakalım Kim oynadık. Ahsen bu oyunu ilk defa oynamasına rağmen oldukça iyiydi. Sıra dileğini öğrenmeye geldiğinde Ahsen’e en çok istediği şeyin ne olduğunu sorduk. O da biraz düşündükten sonra fotoğraf çekmeyi çok sevdiğini söyleyip bizden Instax Mini fotoğraf makinesi istedi. Dileklerini dileklerimiz yaptığımız çocuklarımızın mutlulukları için çıktığımız bu yolda siz de bu tatlı mı tatlı prensesimizin dileğini gerçekleştirerek iyilik hareketimize ortak olmak ister misiniz? :)

Hayallerini süsleyen hediyesini güzel kızımız Ahsen'e teslim ettik. Mutluluk gözyaşlarına, sevincine bizzat şahit olamasak da mutluluğunu içimizde hissettik. Kızımızın hayatı boyunca hep güzel anlarının olmasını diliyor, en mutlu anlarını ölümsüzleştireceği hediyesini sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: