BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ahmet Yusuf - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

1

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Hematoloji servisimize heyecanla giriyoruz. Odaları gezerken birinde Yusuf güler yüzüyle karşılıyor bizi. 15 yaşındaki delikanlımız vakit geçirme teklifimizi kabul ediyor ve oyunlarla beraber muhabbete başlıyoruz. Lösemi (kan kanseri tipi) tedavisi gören yakışıklı delikanlımız enerjisiyle bizleri de canlandırıyor. Uno oyunu oynayıp arada muhabbet ediyoruz. İleride balet olmak istediğini söylüyor. Bale eğitimlerine de giden Yusuf’umuzun bu hayalini gerçekleştireceğine gönülden inanıyoruz. Tabi böyle konuşup oyunlara dalınca vaktin nasıl geçtiğini anlamıyoruz. Kendisine ayrılmadan dileğini soruyoruz. Yusuf’un bizden dileği Play Station 4 uyumlu FIFA 2019 oyun CD’si oluyor. Bu dileğini gerçekleştirip yüzündeki gülümsemeye siz de ortak olmak ister misiniz? :)

Yusuf’a dileği olan FIFA 2019 oyun CD’sini ulaştırdık. Hediyesini görünce çok mutlu oldu. Ona bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze gönülden çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: