BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ahmet - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

1
1

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Bugün Metabolizma servisinde 10 yaşındaki arkadaşımız Ahmet ile birlikteydik. Hastanemizde Anti-mog Demiyelizan (bir çeşit sinir sistemi hastalığı) teşhisiyle tedavi görüyor. Ahmet başlangıçta biraz çekimser kalsa da zamanla bize ısındı ve onu gülümsetmeyi başardık. Uno oyununu hemen kavrayarak bizi zorladı. Hafıza oyununda da çok yetenekli olduğunu gördük. Sonrasında büyüyünce mühendis veya bizim gibi doktor olmak istediğini söyledi. Ahmet'e dileğini sorduğumuzda da bizden isteği bir bisiklet oldu. Siz de Ahmet’in dileğini gerçekleştirmek ve onu gülümsetmek ister misiniz? :)

Taburcu olan miniğimiz Ahmet'e hediyesini hastaneye gelir gelmez teslim ettik. Hem ilk ziyaretimizde en sevdiği oyunu tekrar oynadık hem de sevincine şahit olduk. Ahmet'i çok mutlu eden bu güzel bisiklet için gönüllümüze teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: