BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - Cerrahpaşa TIP FAKÜLTESİ

Cerrahpaşa Logo

Detaylar:

Bugün enfeksiyon servisinde 17 yaşındaki yeni arkadaşımızla tanıştık. Oyun teklifimizi çok samimi ve güleryüzlü bir şekilde karşıladı. Kardeşiyle aynı rahatsızlık sebebiyle kaldıkları odalarından rahatça vakit geçirebileceğimiz bir yere geçtik. Uno, Jenga, tabu derken zaman hızla geçti hatta bir ara jenga taşlarıyla domino bile denedik. Sohbetimiz sırasında çizim yeteneğinden ve ileride iç mimar olmak istediğinden bahsetti bize. Dileğini sorduğumuzdaysa bir instax fotoğraf makinesi istediğini söyledi. Dileğini gerçekleştirerek onun mutluluğunda pay sahibi olmak ister misiniz? :)

Bugün hediyesi elimize ulaşan arkadaşımıza Instax Mini’sini götürdüğümüzde bizi heyecanla karşıladı ve hemen paketini açtı. Taburcu olurken hastanedeki arkadaşlarıyla fotoğraf çektirmek isteyen arkadaşımız bunu kullanabileceği için çok mutlu oldu. Bu hediyesiyle onu mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: