BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Samet - Celal Bayar TIP FAKÜLTESİ

Celal Bayar Logo

Detaylar:

"Çocuklar donmamış beton gibidir, üzerine ne düşerse iz bırakır." demiş bir düşünür..

Biz de bugün bir çocuğumuzun daha hayatına güzel bir iz bırakmak için Pediatri servisine gittik ve orada yakışıklı miniğimiz Samet ile tanıştık. Samet 7 yaşında ve Portal  Ven Trombozu (Karaciğer Toplardamarında Pıhtı Oluşumu) tanısı ile hastane servisimizde misafirimiz. Tanıştığımızda ufak bir çekingenlik gösterse de jenga oynamaya başlayıp biraz da sohbet edince kaynaştık. :) Öğreniyoruz ki ileride futbolcu olmak istiyormuş. En sevdiği ders de matematikmiş. Hatta biz odasına girdiğimizde bile ders çalışıyormuş akıllı miniğimiz Samet. Hafıza kartları oyununda da çok başarılıydı. ;)

Vedalaşırken bizden ne dilediğini sorduk. Önce biraz düşündü ve 'Akülü Araba' istediğini söyledi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: