BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Fatmanur - Celal Bayar TIP FAKÜLTESİ

1

Celal Bayar Logo

Detaylar:

Bugün onkoloji servisine gittiğimde Wilms tümörü (Bir çeşit böbrek tümörü) tanısı alan minik dostum Fatmanur ile tanıştım. Odasına girdiğimde onu sıkılmış bir halde buldum. Ona tabu oynamayı öğrettim. Oyunun heyecanı onun sıkıntısından eser bırakmadı.Götürdüğüm boyama kitabını beraber boyadık. Fatmanur yemek yapmayı çok sevdiğini söyledi ve bana yemek tarifi bile verdi. Henüz 9 yaşında olan bu minik aşçı adayının bizden küçük bir dileği var. Daha güzel yemekler yapmak için bizden oyuncak mutfak eşyaları istedi. Sizde onun dileğini gerçekleştirip yüzünde küçük bir tebessüme vesile olmak ister misiniz?

Elimizde kocaman hediye paketi ile odaya girdiğimizde miniğimiz Fatmanur'un heyecanı kocaman açtığı gözlerine yansımıştı. Kendisinden dahi büyük paketi merakla açtı ve oyuncağının parçalarını heyecanla birleştirmeye başladı. Miniğimizi bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: