BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ece - Celal Bayar TIP FAKÜLTESİ

1

Celal Bayar Logo

Detaylar:

"Çocuğa verilebilecek en güzel şey zamandır." demiş ünlü fizikçi Vladimir Fok.

Biz de okulumuzun yoğun temposuna rağmen miniklerimizden Ece' yi ziyaret ettik bugün. Oldukça sakin ve çokça akıllı bir miniğimiz. Ece 8 yaşında ve rabdomyosarkom (bir çeşit yumuşak doku tümörü)  tanısıyla hastanemizde tedavi alıyor. Birlikte boyama yaptık, ingilizce renkler ve sayılar saydık, hafıza kartları oyunu oynadık ve hafızası karşısında kaybeden taraf biz olduk. :)

Büyünce "onkoloji doktoru" olmak isteyen Ece' mizin bizden dileği "barbie karavanı" oldu. Siz de güzel kızımız Ece' nin dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: