BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Burak - Bülent Ecevit TIP FAKÜLTESİ

Bülent Ecevit Logo

Detaylar:

Onkoloji ziyaretlerimizde, servisimizin  yakışıklı genci Burak ile tanışıyoruz. Burak satrançtaki yeteneğiyle, samimi konuşmalarıyla kısa sürede gönlümüzü fethediyor. 15 yaşında olan satranç dehası Burak'a, yaklaşık 1 yıl önce rabdomiyosarkom (yumuşak doku tümörü) tanısı konulmuş ve tedavisine devam etmekte. İleride hemşire olmak isteyen arkadaşımız futbolu çok sevdiğini söylüyor. Kendisiyle epey vakit geçirmemize rağmen ziyaretlerimiz esnasında bize  hiçbir ihtiyacının olmadığını söyleyecek kadar da anlayışlı, alçak gönüllü bir kahraman kendisi. Meğer sonradan öğreniyoruz ki bizi yormak istemediği için, dileğini söylemiyormuş. Annesiyle beraber Burak'ı ikna ediyoruz ve dilek olarak kırmızı bir halı saha ayakkabısı istediğini öğreniyoruz. Siz de kahramanımız Burak'ın dileğini gerçekleştirip, mutluluğuna vesile olmak istemez misiniz?

Bir an önce tedavisini tamamlayıp halı sahada futbol oynamak için can atan Burak’ımıza bu mutluluğu yaşatan gönüllülerimize sonsuz teşekkürler.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: