BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Beyza - Balıkesir TIP FAKÜLTESİ

Balıkesir Logo

Detaylar:

Bugün bu soğuk havada bizi sımsıcak kalbi ile karşılayan Beyza ile buluştuk. Beyza diabetes mellitus tip 1(şeker hastalığı) tanısı ile hastanemizde yatıyor. Beyza 15 yaşında onunla okulu hakkında bol bol muhabbet ettik. Kendisi sağlık meslek lisesinde okuyor ve onunla hastane hayatı ve nasıl ders çalışması gerektiği hakkında bol bol muhabbet ettik .  Beraber dizilerden filmlerden bahsettik. Beyza boş zamanlarında hareketli ve dinamik bir yaşam sürmek istediğini söyledi ve dileği 'siyah mat bir bisiklet' oldu. Siz de Beyza'nın dileğini gerçekleştirerek mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Beyza'nın hediyesi elimize ulaşınca hemen ailesiyle iletişime geçip onlara bir sürprizimiz olduğunu söyledik. Kontrole yakın bir zamanda gelmeyeceklerini öğrenince de Beyza’yı daha fazla bekletmemek için hediyemizi evlerinde yüz yüze vermeyi tercih ettik. Beyza kapıda bizi bisikletiyle beraber görünce çok mutlu oldu ve heyecanla bisikletiyle ilk turunu attı. Onun en büyük hayalinin gerçekleşmesine  vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. Onun bu mutluluğuna tanıklık etmek her şeye değerdi tekrar herkese teşekkürler.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: