BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Alp - Bahçeşehir TIP FAKÜLTESİ

1
1

Bahçeşehir Logo

Detaylar:

Alp 3,5 yaşında çok sevimli, oynamayı seven bir miniğimiz. Lösemi (Bir çeşit kanser) tanısı ile hastanemizde tedavi görmekte. Yakında ilik nakli olacak. Doktor odasından çıktıktan sonra koşa koşa yanımıza gelip oyuncaklarla oynamak istedi. Oyunları onun kurallarına göre oynadık. Aynı zamanda tam bir çikolata canavarı olduğunu öğrendik. Alp koyu bir "Cimbom" aşığı. Galatasaray marşlarını açıp hem kendi oynadı hem de bizi oynattı. 

Dileğini sorduğumuzda tabiki de bizi şaşırtmadı ve "Cimbom" diye bağırdı. Bizden İmzalı, "75" sırt numaralı bir Galatasaray Forma Takımı istedi. Alp'in isteğini yerine getirerek onu mutlu etmek ister misiniz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: