BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Fatih - Atatürk TIP FAKÜLTESİ

Atatürk Logo

Detaylar:

Serkan ile oda arkadaşı olan Fatih 11 yaşında kitap okumayı çok seven çok sıcakkanlı bir kardeşimiz. Odaya girdiğimizde bizi güler yüzüyle karşılayan Fatih tam bir Galatasaray fanatiği. Oda arkadaşı Serkan ile futbol konusunda sürekli tatlı bir tartışma içerisindeler. Fatih hastanemizde kalbinde delik olduğu için kalmakta . Gelecekte polis olmak isteyen Fatih bizden arkasında "10 Fatih" yazan bir Galatasaray forması istedi. Onun bu dileğini gerçekleştirip bu kardeşimizin mutluluğuna ortak olmak ister misiniz? :)

Koyu bir Galatasaray taraftarı olan Fatih'in forması da geldi. Gönüllüsüne de çok teşekkür etti. Onun bu dileğini gerçekleştiren gönüllüsüne biz de teşekkürlerimizi sunuyoruz:)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: