BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Eslem - Atatürk TIP FAKÜLTESİ

Atatürk Logo

Detaylar:

   Bugün ziyaretimizde güzeller güzeli Eslem ile tanıştık. Hastanede yatmaktan sıkılan Eslem’ in bizi görünce adeta gözleri parladı. Tatlı sohbetimiz esnasında kitap okumayı çok sevdiğini söyleyen Eslem büyüyünce de doktor olmak istiyormuş. Canının sıkıntısı boyama yapınca azalan Eslem ayrılık vakti gelince biraz üzülse de onu ziyaret edeceğimizi söyleyince neşesi tekrar yerine geldi. Bizden dileği hikaye kitabı seti olan güzeller güzeli Eslem’ in dileğini karşılayıp miniğimizi mutlı etmek ister misiniz?

Eslem'imiz hediyesine kavuştu bi hayli mutlu :) Kitaplarını hemen okumaya koyulmuş bile. Eslem'in dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: