BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Esila - Atatürk TIP FAKÜLTESİ

Atatürk Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde karaciğer yetmezliği tanısıyla yatan 3.5 yaşındaki Elisa ile tanıştık. Çok şirin ve bilgeç olan Elisa ilk gittiğimde bizimle pek ilgilenmedi lakin biraz daha oyun oynamak için hateketlendiğimizde o da bize katıldı ve çok güzel vakit geçirdik. Elisa bisikletleri çok seviyormuş ve kendisinin de küçük bir bisikleti varmış. Ayrıca hastanede çok sıkılıyorumuş hareketli bir çocuk olduğu için. Minik Elisa'nın dileği ise pembe büyük bir bisiklet. Siz de minik Elisa'nın dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz?

Hediyesini gören Esila o kadar mutlu olmuş ki keşke onun mutluluğuna bizde tanıklık edebilseydik. Ona bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: