BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Oğuzhan Poyraz - Akdeniz TIP FAKÜLTESİ

1

Akdeniz Logo

Detaylar:

Oğuzhan 4 yaşında sevecen bir miniğimiz. Yaklaşık 1 ay önce Lenfoma (Lenf sistemi tümörü) tanısı konmuş. Tanışmak için ilk gittiğimizde çekingendi ve bizi biraz yabancıladı. Fakat gözlerindeki ışıltıdan kalbini fethedersek içindeki cevheri bize göstereceğinden emindik ve düşündüğümüz gibi de oldu. Oğuzhan'la oyun hamuru ile oynamaya ve bir yandan da sohbet etmeye başladık. Hamurdan kurabiyeler ve çiçekler yaptık. Daha sonra yanımızda götürdüğümüz boyama kitabını boyamaya başladık. Bize mavi rengi sevdiğini ve mavi bir akülü araba istediğini dile getirdi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirerek onun yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak ister misiniz?

Oğuzhan odaya girişimizden hediyesinin gelmiş olduğunu anladığı gibi hemen ona kavuşmak istedi. Gözlerindeki ışıltı her şeye değerdi. Yüzündeki gülümseme için gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: